OLPER Spółka z o.o.
95-200 Pabianice ul. Warszawska 44/5   
tel. (42) 681-56-48
biuro@kwietniki.com.pl
 • <!–:de–>Über unsere Firma<!–:–><!–:en–>About the company<!–:–><!–:pl–>O firmie<!–:–>

    �� ��           Olper to rodzinna firma istniejąca na rynku od lat, od 2007 roku przekształciliśmy się w Sp. z o.o. Naszą główną działalnością jest produkcja kwietników, stolików i półekwykonanych ze szkła hartowanego. Wieloletnie doświadczenie i konsekwentne dążenie do doskonałości produkowanych wyrobów pozwala nam stale  powiększać grono zadowolonych klientów. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki montażu nasze możliwości nie ograniczają się  tylko do produkcji wyrobów standardowych, jesteśmy wstanie zestawi�� dowolną kombinację poszczególnych elementów To właśnie unikalna technologia sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie. Ofertę kierujemy zarówno do osób szukających standardowych rozwi��zań (sklepy,firmy), jak i osób maj��cych w��asne pomysły (projektanci wn��trz, architekci, klienci indywidualni).  Kwietniki, półki i stoliki doskonale prezentują się w biurach, salonach, łazienkach ale i tarasach, werandach i ogrodach zimowych.

  Zapraszamy do wspó����������pracy sklepy i firmy zainteresowane dystrybucją naszych kwietnik��w i półek.

      

  Opinie o firmie

  • Naprawdę POLECAM!!!!
   Wszystko Ok. Kwietniki bardzo ładne.
   Miły kontakt, błyskawiczna wysyłka.
   Profesjonalna firma.

  • Jestem zachwycona kwietnikiem, pięknie się prezentuje i łatwy jest w montażu. Produkt godny polecenia. Miła obsługa i błyskawiczna wysyłka (w niedzielę zamówiłam a w poniedziałek stał już na nim kwiatek). Będę polecać znajomym tą firmę.

  • Kwietniki fantastyczne, a jestem posiadaczką już trzech firmy Olper :) Bezkonkurencyjni na rynku, obsługa profesjonalna, przemiła, zamówienie zrealizowane błyskawicznie!!! Polecam z całego serca!!!

  • Kwietnik rewelacja, a montaz dzecinnie prosty. Firma godna polecenia. Dziekuje.